Düşün ve Zengin Ol – Napoleon Hill

Share:


Bunları duymak sizde nasıl bir etki yaratır bilemeyiz ama, hayatı zor süreçler içerisinde geçen Napoleon Hill, iki odalı bir kulübede yoksulluk içinde dünyaya gelmişti. 13 yaşındayken küçük bir kasaba gazetesinde röportajlar yaparak yayınlarken, sanayici ve zamanın en zengin insanlarından biri olan Andrew Carnegie ile yaptığı mülakat Hill için kariyerinin dönüm noktası oldu. Bu sayede Carnegie’nin bu başarı dolu dönemlerinin izah edilebilir ve her sıradan insanın da uygulayabileceğine inandığını keşfetmişti.
Thomas Edison, Alexander Graham Bell, Henry Ford, John D. Rockefeller gibi ünlü isimlerle de röportajlar yapan Napoleon Hill, on beş milyondan fazla satış yapan tüm zamanların en çok satan kitabı “Düşün ve Zengin Ol” ile başarının formülünü bütün herkese iletiyor. Hedeflerinize başarıyla ulaşmada anahtar öğeleri kitabında anlatıyor.

Düşün ve Zengin Ol – Napoleon Hill Kitap Tanıtımı

Napoleon Hill, Düşün ve Zengin Ol'u 1937'de Henry Ford, Thomas Edison gibi birçok tanınmış ismin de bulunduğu çok başarılı 500 insan üzerinde yaptığı 25 yıllık bir araştırmanın sonucunda yazmıştır. Dünyanın en çok satan kitaplarından olan Düşün ve Zengin Ol'u şu anda elinizde tutuyor olmanız bir tesadüf mü? Bu kitapta yer alan 13 adımlık formül ile başarıya giden yolda sırrı kullanmakta ustalaşacaksınız. Bir kez okumak kesinlikle yetmez!...

Hayalllerinize ulaşmak mı istiyorsunuz?O zaman Hill'in ölümsüz kurallarını takip etmeniz yeter!...


Yüzyıllardır aktarılan bir sır düşünün. Sadece en zenginlerin, en güçlülerin birbirlerine aktardığı bir sır. Tüm hayallere sahip olmanın yöntemini anlatan gerçek bir sır. Napoleon Hill 1900'lerin başında tanıştığı bu sırrı 25 yıl boyunca araştırdıktan sonra, sırrı çalıştıran, on üç adımdan oluşan bir formül çıkarmıştır. Gündelik yaşama olduğu kadar iş hayatına da önemli düşünce yenilikleri getiren bu kitap-taki formülü uygulamayı başaran herkes hedeflerine ulaşabilir. Bütün başarıların başlangıç noktası olan "Ateşleyici Bir Arzu" yaratan bir hedefi nasıl belirlersiniz? Arzulanan hedefi zihinde canlandırarak "İnanç"ınızı nasıl güçlendirirsiniz? Bilinçaltınızı "Kendi Kendine Telkin" ile başarınız için nasıl programlarsınız? Erteleme huyunu yenmek için nasıl bir "Kararlılık" göstermelisiniz? "Beyin Gücü Gru-bu"nun itici etkisini hedefinize ulaşmanız için nasıl kullanırsınız? "Cinselliğin Gizemli Enerjisi"ni başarınız için nasıl kullanırsınız? "Beyninizin Sınırsız Potansiyeli"ni nasıl ortaya çıkarırsınız? "Altıncı His"sinizi güçlendirerek bilgeliğin tapınağına nasıl ulaşırsınız? Ba-şarınızın önündeki en büyük engel olan "Korkularınız" ile nasıl başa çıkarsınız? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası bu kitapta.

Hiç yorum yok