Fazilet'in Tımarhanesinde Sekizinci Senfoni-Serkan Üstüner

Share:

Serkan Üstüner'in ikinci eseri olarak piyasaya çıkan ve oldukça da etkileyici bir eser olan; "Fazilet'in Tımarhanesinde Sekizinci Senfoni" adlı kitap 2019 yılında en çok satan kitaplar kategorisinde ilk sırada yer almıştır.

Fazilet'in Tımarhanesinde Sekizinci Senfoni adlı kitap, 2019 yılında en çok okunan kitaplar arasında ilk sırayı alarak listeye damgasını vurmuştur.

Kitap hikaye kategorisinde yayınlanmış bir eserdir. Kitabın yazılma amacı Yüksekova'da şehit düşen küçük Bedirhan bebeğe ithafen yazılmış.

Fazilet'in Tımarhanesinde Sekizinci Senfoni Kitap Tanıtım Yazısı 

Yanlışların ve doğruların birbirine girdiği karmaşık hayatlar içinde boğulan ve bütün ümitlerinin tükendiğini hissedenlere… Güneşin sıcaklığını da ışığını da unutup, üzerinde ebedî bir karanlıkla, belki bir gölgeyle yaşayacağına kanaat getirenlere… Ve… Gölgelerle kavga etmeyip de onları güneşin varlığının delili sayan, kışın çetinliğinin ardından baharın çiçeklerle geleceğini bilenlere… Umudunu kaybetmeyen, yitip gitmek üzereyken bir dirilişin heyecanını yüreğinin derinliğinde hissedenlere… Mucizelerden ümidini kesmeyen herkese…

Hiç yorum yok