"On Küçük Zenci-Agatha Christie" Kitabı Hakkında

Share:
On küçük zenci kitabı hakkında aslında konuşulacak çok şey var... Gerek kitap gerekse tiyatrosu olan bir eser olmakla birlikte, hem okuyucusuna hem izleyenine büyük keyif veren bir yapıttır. 
Bizler hem kitap bilgisi hemde tiyatro eseri hakkında küçükte olsa birşeylere değinerek anlatmaya çalışacaz. 

On Küçük Zenci Kitap Tanıtım Bülteni

Her birinin gizledikleri ve korktukları sırları olan on kişi, Zenci Adası’ndaki ıssız bir malikâneye davet edilirler. Ancak malikâneye giden grubu bir sürpriz beklemektedir, ev sahibi ortalarda yoktur.
Geçmişlerindeki karanlık sırlardan başka hiçbir şeyleri olmayan bu insanlar adada mahsur kalmışlardır.
Konuklar bir süre sonra gizledikleri sırları birbirlerine anlatırlar. Ve teker teker ölmeye başlarlar...On küçük zenci eserinin tiyatro versiyonu 

Agatha Christie’nin ölümsüz eseri ‘’On Küçük Zenci’’ Türkiye prömierini yaparken, Yeşilçam’ın unutulmaz aktörü Ediz Hun ilk kez tiyatro sahnesinde seyirciyle bulunuyor. 

Birbirini tanımayan 10 Kişi Zenci adasında verilecek bir partiye davet edilir. Farklı mesleklere ve apayrı kişiliklere sahip bu on kişi aslında neden orada olduklarını öğrendiğinde artık herkes için çok geçtir….
Kafanız karışacak, nefesiniz kesilecek, içinizdeki dedektif canlanacak ve tek bir soru soracaksınız bu adada gerçekten sadece 10 kişi mi var? Eğer öyleyse….


1 yorum:

  1. "On Küçük Zenci-Agatha Christie" Kitabı Hakkında

    YanıtlaSil